Izo Concept Sp. Z O.o.


aplikujemy kanadyjską piankę Icynene, Państwa jako świadomych inwestorów, będziemy przekonywać do zastosowania piany o najwyższych parametrach: ilość otwartej komórki, skurcz termiczny, nasiąkalność

Kontakt

Tel: 504... (Pokaż numer)
Tel: 504... (Pokaż numer)
Tel: ... (Pokaż numer)
Tel: ... (Pokaż numer)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Adres

Aleja Kościuszki 103/105
90-441 Łódź
woj. Łódzkie ( Łódź )

Obszar działania

Województwo Łódzkie: Łódź

Opis

Jeżeli ważna jest dla Państwa dbałość o środowisko naturalne a przede wszystkim zdrowie własne oraz najbliższych przy jedoczesnej dbałości o budżet, to budując lub przeprowadzając termomodernizację domu, jedynym rozwiązaniem o najlepszym wskaźniku jakości do ceny jest ocieplenie pianką poliuretanową PUR kanadyjskiej firmy Icynene.

Jako autoryzowany wykonawca przedstawiamy Państwu zalety zastosowania tej metody:

w porównaniu z wełną mineralną:
- wełna degraduje się po dziesięciu latach
- pianka zabezpieczona przed promieniowaniem UV nie straci swoich właściwości przez minimum dwadzieścia pięć lat co jest potwierdzone gwarancją jakości Icynene,
- pianka po kontakcie z przeciekającym dachem, nie filcuję się i nie gnije, jest grzybo, pleśnio i gryzonio odporna, paro przepuszczalna, po naprawie uszkodzeń oddaje przyjętą wilgoć i nadal spełnia swoją funkcję izolacyjną,
- jest czterokrotnie lżejsza od porównywalnej grubości wełny, przy tym nasiąkliwość wody na m2 nie przekracza 0,3l m2
- ilość otwartych komórek na poziomie 99,36% deklasuje całą konkurencję (czynnik świadzczący o paroprzepuszczalności )
- nie przepuszcza powietrza (POWIETRZNOSZCZELNA), a wełna pyli przez cały okres użytkowania
- przyjazna środowisku - najwyższa jakość powietrza A nie zawiera HCFC, HFA, CFC, LZO i formaldehydu, jast jedyną pianką całkowicie spienianą wodą i powietrzem.
- jako jedyna na rynku polskim pianka Icynene ma badania na kurczliwość szokową na poziomie 0,5-0,6% w każdym kierunku, parametr którego nie jest w stanie doścignąć żaden inny producent pianki. Izolacje z wełny mineralnej co prawda nie notują kurczliwości jednak wraz z upływem czasu wełna osiada tworząc olbrzymie mostki cieplne …..
- produkt jako pierwszy na świecie uzyskał certyfikację na bardzo wymagającym rynku skandynawskim ( Norwegia, Szwecja, Finlandia)

Decyzje zawsze należą do Inwestorów – ze swojej strony zapewnimy maksymalnie szerokie i fachowe wsparcie i doradztwo techniczne.

pianka może być użyta do ocieplania, docieplania sufitów, poddaszy i dachów, ścian domów szkieletowych przez co idealnie wpasowuje się w zastosowanie w przypadku budowy domów pasywnych. Gwarantujemy, że po wykonaniu prac, dach, poddasze staje się powietrznoszczelne przez co zapewni Państwu latem przyjemny chłód, a zimą ciepło, co z kolei przyczyni się do ogromnych oszczędności w wydatkach na energię elektryczną. Jednocześnie w związku ze strukturą otwarto komórkową, wykonana izolacja pozostaje pianką oddychającą.

25 letnia gwarancja!!! Icynene dzięki swojemu ponad 30 letniemu doświadczeniu jako jedyny producent udziela 25 letniej gwarancji na jakość produktu.

jako wykonawcy dysponujemy doskonałym urządzeniem aplikacyjnym firmy Graco H30 o wysokich wydajnościach oraz mocy, pozwalającymi realizować nawet najtrudniejsze zadania.
gorąco zapraszamy inwestorów do kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich informacji i upewnimy Państwa o słuszności decyzji o wyborze naszej firmy. zatrudniamy wykwalifikowanych i przeszkolonych aplikatorów, którzy zamienią Państwa dachy i poddasza w przytulne miejsca w których z przyjemnością będziecie spędzać czas. nasze usługi wykonujemy na terenie województw:
- łódzkiego
- wielkopolskiego
- kujawsko- pomorskiego
- mazowieckiego

wszelkie materiały porównawcze dla Klientów dostępne są na stronie:
www.icynene.pl
www.izoconcept.pl

zapraszamy do lektury dodatkowej:) może ją polubicie:-)
https://www.facebook.com/izoconcept

oraz bezpośrednio u naszych konsultantów.
504 - pokaż numer telefonu -
serdecznie zapraszamy do kontaktu !

Galeria
Dostępność / zapytanie
Ten fachowiec nie udostępnia swojego kalendarza na budmanager.pl

 

Złóż zapytanie i zarezerwuj


 

 

 

 

 

Opcjonalnie podaj termin wykonania usługi, jaki Cię interesuje

 

 

 

Opinie

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany. Zaloguj się
Pokaż najpierw: Najnowsze Najwyższe oceny

Wystawione opinie

Brak opinii
Lokalizacja

Kategorie usług

  • Izolacje termiczne, docieplenia, ocieplenia