Handyhand - Odbiory, Nadzory I Ekspertyzy


Handyhand to firma zajmująca się nadzorem technicznym, odbiorami, koordynacją remontów lub budowy domów, a także innymi specjalistycznymi zleceniami w branży architektoniczno-budowlanej.
Handyhand - Odbiory, Nadzory I Ekspertyzy

Kontakt

Tel: 516... (Pokaż numer)
Tel: 535... (Pokaż numer)
Tel: ... (Pokaż numer)
Tel: ... (Pokaż numer)
E-mail: (Pokaż e-mail)
Strona www: handyhand.pl

Adres

Nocznickiego 25
01-948 Warszawa
woj. Mazowieckie ( Warszawa )

Drugi adres

Cybernetyki 7G
02-677 Warszawa
woj. Mazowieckie ( Warszawa )

Obszar działania

Województwo Mazowieckie: Warszawa, powiat garwoliński, powiat Grodzisk Mazowiecki, powiat grójecki, powiat legionowski, powiat otwocki, powiat piaseczyński, powiat pruszkowski, powiat warszawski zachodni, powiat wołomiński

Opis

Odbiór techniczny mieszkań

Usługa polega na szczegółowym sprawdzeniu stanu technicznego i prawnego lokalu. Pion i kąty proste ścian, poziom i dylatacje posadzek, inst. elektryczne i sanitarne, stolarkę okienną, elewację itd. Otrzymasz od nas dokładny raport opisujący metraż, wykończenie i instalacje wraz z wyposażeniem.

Nadzór nad remontem

Usługa polega na kontroli prac wykończeniowych prowadzonych przez firmę remontową. Przypilnujemy za Ciebie remontu pod względem jakościowym, technicznym i finansowym. Na koniec odbierzemy prace zawsze w najlepszej jakości. Poddamy analizie umowę z firmą remontową oraz projekt aranżacji wnętrza.

Nadzór inwestorski

Usługa polega na reprezentowaniu interesów inwestora na budowie. A w szczególności nadzorze nad zgodnością wykonywanych prac budowlanych z dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami, wiedzą techniczną i sztuką budowlaną. Kontrolowanie rozliczeń finansowych i harmonogramu budowy. Odbiór wykonanych robót i użytych przy budowie materiałów.

Opinia techniczna

Profesjonalna ocena stanu technicznego obiektu, poprawności wykonania robót budowlanych w trakcie realizacji budowy i wykończenia, zgodności z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej. Opracowanie listy uwag i usterek, ich dokumentacją fotograficzną i opisem, a także zaleceniami dotyczącymi ich usunięcia.

Ekspertyza techniczna 

Eksperckie opracowanie z badaniami i obliczeniami statycznymi, oceną stanu technicznego obiektu, poprawności wykonania robót budowlanych, zgodności z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej. A także sprawdzenie możliwości konstrukcji obiektu pod względem jej ewentualnej nadbudowy lub przebudowy wraz z zaleceniami dotyczącymi jej wzmocnienia lub rozbiórki.

Dostępność / zapytanie
Ten fachowiec nie udostępnia swojego kalendarza na budmanager.pl

 

Złóż zapytanie i zarezerwuj


 

 

 

 

 

Opcjonalnie podaj termin wykonania usługi, jaki Cię interesuje

 

 

 

Opinie

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany. Zaloguj się
Pokaż najpierw: Najnowsze Najwyższe oceny

Wystawione opinie

Brak opinii
Lokalizacja