Fresh-House


Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi głównie w zakresie rekuperacji i fotowoltaiki - wykonujemy projekty instalacji, montaż oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Fresh-House

Kontakt

Tel kom: 510... (Pokaż numer)
E-mail: (Pokaż e-mail)
Strona www: http://fresh-house.pl/

Adres

Kilińszczaków 17
78-600 Wałcz
woj. Zachodniopomorskie ( powiat wałecki )

Opis

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi głównie w zakresie rekuperacji i fotowoltaiki - wykonujemy projekty instalacji, montaż oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy usługi zgodnie z programem Prosument.

Dzięki doświadczeniu całego zespołu i siatce sprawdzonych partnerów i dostawców oferujemy usługi w najwyższej jakości i atrakcyjnych cenach. Mamy w ofercie najlepsze rekuperatory dostępne na rynku. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o pompy ciepła, instalacje elektryczne oraz ogrzewanie podczerwienią, co daje nam możliwość jeszcze pełniejszej obsługi naszych klientów.

Firma Fresh House jest odpowiedzią na Twoje potrzeby – zdrowia, komfortu i energooszczędności. Jesteśmy przekonani o korzyściach, jakie może dać Ci zastosowanie w Twoim domu czy firmie rekuperacji i/lub instalacji fotowoltaicznej oraz proponowanych przez nas rozwiązań grzewczych.

Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem ww. technologii, czy podchodzisz do nich sceptycznie, zapraszamy do kontaktu. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my wybierzmy najlepszą opcję dla Ciebie.

Zainwestuj w swoje zdrowie i komfort!

Galeria
Dostępność / zapytanie
Ten fachowiec nie udostępnia swojego kalendarza na budmanager.pl

 

Złóż zapytanie i zarezerwuj


 

 

 

 

 

Opcjonalnie podaj termin wykonania usługi, jaki Cię interesuje

 

 

 

Opinie

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany. Zaloguj się
Pokaż najpierw: Najnowsze Najwyższe oceny

Wystawione opinie

Brak opinii
Lokalizacja